Stimați colegi!
Universitatea Tehnică a Moldovei este interesată de perfecționarea proceselor de ordin intern și de îmbunătățirea calității locurilor de muncă ale angajaților.
În acest context este elaborat un sondaj care vine să evalueze satisfacția angajaților și datorită răspunsurilor oferite de Dstră putem depista locurile slabe în activitatea Universității. Nici un răspuns nu va fi trecut cu vederea, însă deciziile vor fi luate pe baza răspunsurilor majoritare.
Vă îndemnăm să participați la sondaj!